ATSILIEPIMAI

Neitronikas gali padėti išvengti globalios katastrofos.
Šiuolaikiniam pasauliui gresia globali katastrofa - nepriimtinai aukštas elektromagnetinio (EМ) smogo lygis. Veiksmingas sprendimas yra - tai apsaugos prietaiso Neitronik naudojimas visose gyvenimo srityse ir veiklose. Jo veikimas gali apsaugoti ne tik žmogų - jis gali sustabdyti ekologinės krizės grėsmę ir suteikti gamtai galimybę natūraliai atsinaujinti.

Karpova Natalija Nikolajevna

Profesorė

Elektromagnetinio lauko poveikis ploname mikroorganizmų sluoksnyje, paskirstytame ant Petri lėkštelės, rodo žalingą mobiliojo telefono ir skystųjų kristalų monitoriaus ekrano poveikį, panašų į veikimą nuodų (tokių kaip kalcio dichromatas), kuris lemia mutacijas. Naudojant apsauginį įrenginį Neitronik spinduliuotės poveikis sumažėja 85%.

Simakov Jurij Georgievič

Profesorius

Matuojant ir analizuojant medicininiais metodais, taip pat matuojant širdies ritmo pokyčius, statistiškai matomos apkrovimo reakcijų, naudojant mobilų telefoną su holograma MГ-03 mažėjimo tendencijos, skirtingai nei mobiliojo telefono be hologramos MГ-03.

Gerhard W. Hacker

Profesorius, šv. Johano apskrities ligoninių klinikos, medicinos tyrimų instituto direktorius, Zalcburgas, Austrija

Neitroniko pagrindiniai privalumai yra poveikis ne žmogui, o spinduliuotės srautui ir, vadinasi, saugumas vartotojui ir aplinkai, metrologinės charakteristikos su kiekybiniu apsaugos efektyvumo įvertinimu, bei higieniniai sertifikatai ir patentinė apsauga.

Volčenko Vladimiras Nikitovičius

Profesorius, Maskvos Baumano valstybinio technikos universiteto, Rusijos mokslų akademijos akademikas

Atlikus tyrimus, patvirtinti rezultatai:
Gaminiai Neitronik МГ-03 aukštesniuose kaip 450 MHz dažniuose ir Neitronik МГ-04 žemesniuose nei 450 MHz dažniuose, mažina magnetinę biologinio objekto apkrovą, esančio radiotechninės įrangos veikimo zonoje.

Šatin Andrej Jurievič

Profesorius, Čeliabinsko valstybinio universiteto rektorius

Neitronik МГ-03 aukštesniuose kaip 450 MHz ir Neitronik МГ-04 žemesniuose nei 450 MHz dažniuose, galima naudoti funkcinių sutrikimų profilaktikai,  neigiamo poveikio imuninei, centrinei nervų, reprodukcinėms, endokrininėms sistemos mažinimui ir įvairių organų bei kitų organizmo sistemų funkcijų atstatymui.

Kremlev Sergej Leonidovič

Profesorius. Čeliabinsko valstybinės medicinos akademijos klinikos vyriausiasis gydytojas, Nusipelnęs Rusijos gydytojas, Socialinės sveikatos ir sveikatos apsaugos fakulteto profesinio mokymo katedros vadovas

Neitronik МГ-03 užtikrina mažesnį elektromagnetinės spinduliuotės nuo mobilių telefonų ir mikrobangų krosnelių bei televizijos prietaisų lygį - ne mažiau kaip 30%. Neitronik МГ-04 užtikrina žymiai mažesnį elektrostatinį potencialą nuo ekranų ir vaizdo monitorių.

Paltsev Jurij Petrovič

Profesorius, Elektromagnetinių spindulių laboratorijos fizinių faktorių grupės vadovas, nusipelnęs RF mokslų veikėjas

Neitronik - pati efektyviausia priemonė, apsauganti nuo elektromagnetinių spindulių, sklindančių nuo mobiliųjų telefonų ir kompiuterių monitorių.

Pospelov Valerij Antonovič

Akademikas , Tarptautinės informatikos akademijos aukštos kvalifikacijos specialistas rizikų valdymo srityje

Neitronik sumažina elektrostatinį kompiuterių monitorių ir mobiliųjų ryšio priemonių lauką, energijos srauto tankį.

Sterlikov Aleksandr Vasilevič

Ruspotrebnadzor RF nejonizuojančių spindulių laboratorijos vadovas

Neitronik - tai penki žingsniai į priekį, palyginti su tuo, ko mes pasiekėme eksperimentuose.

Adriankin Erast Ivanovič

Profesorius, Rusijos Federacijos nusipelnęs mokslinis bendradarbis, medicinos akademijos Florencijoje narys

Už apsaugos nuo elektromagnetinių spindulių problemos sprendimą ir apsauginio įrenginio Neitronik sukūrimą, kūrėjai apdovanoti aukso medaliu ir auksiniu "Archimedu".

Zezulin Dmitrij Ivanovič

Maskvos tarptautinio Pramoninės nuosavybės salono "Archimed" prezidentas

Atsiliepimai

Biuras

Kaunas, P. Višinskio g. 102

Skambinkite

El. paštas